| Laatste alarmering: | |||
ZATERDAG 28|11
Ernstig ongeval Wencopperweg Kootwijkerbroek (update)
KOOTWIJKERBROEK - Een 20-jarige automobilist uit Barneveld en zijn 19-jarige passagier uit Kootwijkerbroek zijn vrijdagavond (rond middernacht) gewond geraakt. De twee reden in hun wagen tegen een boom.
De jongemannen reden over de Wencopperweg in Kootwijkerbroek. Op het gedeelte tussen de Krollerweg en de Wesselseweg ging het mis. Door nog onbekende oorzaak botste men tegen een links van de weg staande boom. De brandweer moest er aan te pas komen om de twee uit hun benarde posities te halen. Vervolgens bracht ambulancepersoneel de gewonden naar ziekenhuizen. De Barnevelder ging (vermoedelijk met rugletsel) naar het UMC in Utrecht; de bijrijder (vermoedelijk eveneens rugletsel) werd naar de Gelderse Vallei in Ede overgebracht. De politie vermoedt dat er alcohol in het spel is. Het rijbewijs van de Barnevelder is ingenomen.
Ik weet hoe leuk het is om RWD te rijden, maar weet ook de gevaren die daar aan kleven. Daarmee niets zeggende over de oorzaak van dit ongeval. De intentie van het verhaal van Peter snap ik goed, de manier waarop mag wat subtieler.
Waarom heeft de brandweer trouwen altijd een helm op? (Bij knippen snap ik dat nog, meer algemene vraag)
Is dat protocol ofzo?
Als je 2 jaar in een bmw met inderdaad achterwielaamdrijving behoor je nog tot de catogorie beginnende bestuurder.
Beetje glad wegdek, behoorlijk vermogen en dan ook nog eens achterwielaandrijving, dat betekend gewoon oppassen.
En ja je zal maar een rustig rijdende tegenligger zijn geweest, of braaf op de fiets.... met alle gevolgen van dien...
Denken we daar wel eens aan...
Heren, beterschap en rijdt asjeblieft rustig en beheerst!
In het politiebericht staat dat er WAARSCHIJNLIJK sprake is van alcohol, maar dat heeft onderzoek nog niet uitgewezen.
Maar goed, volgens mij gaat het daar niet om;).
Ik hoop dat met de jongens alles goed komt en ik denk dat ze hun lesje wel geleerd hebben, mocht er alcohol in het spel zijn...
________________
Beste M4E, de foto's zijn gemaakt met toestemming van de politie op vertoon van een politieperskaart. Het scherm werd in dit geval niet gebruikt als afscherming voor de kijkers maar als afscherming tegen de wind.
Redactie 112PersGroep
Misschien zie ik het niet goed hoor..
Grtz RedFox
De auto heeft op die plaats een boom geraakt, dus wat je ziet is waarschijnlijk boomschors en/of bladeren. Er was geen sprake van brand.
Tsja, nu jullie het zeggen, zie ik het ook.. Had zo gauw ff niet aan die boom gedacht !!
Maar bedankt maar weer..
de kootwijkerbroeker die op de bijrijdersplaats zat is gelukkig weer thuis,
gaat goed met hem.
de barnevelder ken ik niet persoonlijk,
maar het gaat wel goed met hem weet alleen niet of hij ook althuis is
dan is t eigen schuld ! mogen blij wezen dat ze het er nog zo goed van af hebben gebracht maar ze hadden ook een ander dood kunnen rijden
Snap niet dat zulke (en net hun rijbewijs hebben) gewoon nog achter het stuur stappen met alcohol, moeten ze een hoge straf op zetten
Vind dit echt heeeeeeeel erg, hoevaak zie je niet dat er een ander slachtoffer door valt en zelf komen ze er nog redelijk goed vanaf.