Laatste alarmering: Tijd 08:46:27Datum VandaagPrio Middel
Melding Zorgcentrum NEBO JOHAN_DE_WITTLAAN 12 9 BARNEVELD 9 Eenheid Ambulance 07-112
vrijdag 03 september 2010

VRIJDAG 04|12

Aanrijding Lunterseweg Scherpenzeelseweg

BARNEVELD - Vrijdag aan het begin van de avond heeft er een aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto en een bus met aanhanger. De personenauto kwam van de Scherpenzeelseweg en wilde de Lunterseweg op rijden. Daarbij heeft de bestuurster waarschijnlijk de bus, komende uit de richting Barneveld, over het hoofd gezien. De opgeroepen ambulance werd aanvankelijk afgemeld maar later op aanraden van de politie toch weer opgeroepen. De bestuurster van de auto is ter plekke door het ambulancepersoneel nagekeken.

Reacties
Dizzler-Girl zegt: spacer
Mensen, maak hier toch een keer een rotonde of een kruispunt met stoplichten!!!!

Hoeveel ongevallen moeten hier nog gebeuren? Moeten er doden vallen?

Voor zowel automobilisten als voor fietsers/bromfietsers is dit een levensgevaarlijk punt!!!!!!
04-12-09 22:39
Score: 20
piet zegt: spacer
kunnen ze het logo niet verwijderen
05-12-09 11:01
Score: -4
F. Groeneveld zegt: spacer
ja, gemeente, laat stoplichten plaatsen of maak een rotonde.
Te duur of geen geld, bezuinig dan op iets anders b.v. goedkopere lichtmasten.
Waar een wil is is een weg.
Wie is het volgende slachtoffer? Gewond of nog erger?
05-12-09 12:48
Score: 1
M. zegt: spacer
Hier gebeurt inderdaad vaak genoeg wat.
Zo op het oog eigenlijk helemaal geen onoverzichtelijke kruising.
05-12-09 19:10
Score: 0
G. zegt: spacer
Het is altijd opletten daar, want als je van barneveld afkom en er rijden 6 auto's voor je dan gaan ze bijna allemaal de scherpenzeelseweg op, en ik moet altijd door naar Lunteren maar dan denken ze echt dat je afslaat en drukken ze hem er nog net ff voor heen grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Dus het is gewoon een heel vervelend kruispunt ben ook altijd bang dat mijn neus er nog een keer af wordt gereden van me auto.
06-12-09 13:38
Score: 2
Geef reactie
Naam
E-mail
YouTube URL
Reactie