Logo 112Barneveld

Redactie ongeval 0 reactie(s) do 29 december 2022, 19:05

Automobiliste mist bocht op de Blotekamperweg in Voorthuizen en belandt in de sloot

Laatst bijgewerkt: donderdag 19:05 uur
VOORTHUIZEN – Aan de Blotekamperweg in Voorthuizen is donderdagavond rond 17:35 uur een ongeval gebeurd. Politie, ambulance en brandweer rukten met spoed uit.

Een auto raakte van de weg en belandde in de sloot. De bestuurster is door de ambulance verpleegkundigen behandeld in de ambulance.

De vrouw reed vanuit de richting van de Garderbroekerweg naar de Zeumerseweg en reed rechtdoor in een bocht de sloot in. De auto zal afgesleept worden. 

112 Melding

17:30:55 29-12-22 P 1 BGM-01 HV weg letsel Blotekamperweg Voorthuizen 071096 071441 Blusgroep spoed Voorthuizen Brandweer Barneveld GelderlandMidden

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.