
Bezorgde ouders verzamelen zich op het Raadhuisplein in Barneveld
BARNEVELD – Dinsdagavond is een groep van ongeveer vijftig ouders bijeengekomen op het Raadhuisplein in Barneveld om hun bezorgdheid te delen. De ouders zijn bezorgd over wat er op dit moment allemaal speelt in de maatschappij. Het plan is om dit samenzijn voorlopig elke dinsdagavond te herhalen.
De ouders hebben elkaar gevonden via sociale media. Als ouders maken ze zich zorgen over de gevolgen van de coronamaatregelen.
Een groepje jongeren kwam af op de bijeenkomst in het centrum. Daarbij werd vuurwerk afgestoken. De politie was met enkele auto’s aanwezig. Alles is verder rustig verlopen. Omstreeks 21:00 uur was iedereen weer vertrokken.
Ik maak mij meer zorgen over ouders die hun kinderen s’avonds laten rotzooi trappen en niet weten waar hun kinderen uithangen….
Een bende was het gister avond. Met hele harde knallen. Mijn kinderen zaten bang ik hun bed. Politie reed rond maar deed niks. Dus bedankt bezorgde ouders !! Maar laat dat wekelijkse maar zitten want dan word ik ook bezorgt.
Jongeren steken vuurwerk af en de politie doet niets. Vervolgens neem je het de bezorgde ouders kwalijk. Logisch 🧐
politie heeft zeker wel goed opgetreden ze warin binnen 5 minuuten ter plaatse foulieerde meerdere personen dus ze hebben goed actie genomen
Ik moet beter lezen! Reageer op de verkeerde persoon. Mijn excuus.
Goedzo! Volgende week dubbel aantal neem ik aan of slaapt iedereen nog gewoon lekker?
Welke groep is dit? Zijn ze online te vinden?
Nieuwe engel-tjes?
Beste ouders…in de “KOU” daar op jullie plein in jullie woonplaats, vrij om daar te zijn/staan…….waar zijn jullie kinderen….nu “Corona-veilig” …..in jullie “Verwarmde” THUIS⁉️⁉️⁉️⁉️