
Jongeman pint geld van 73-jarige Barneveldse vrouw; wie herkent deze oplichter?
BARNEVELD – Een 73-jarige vrouw uit Barneveld werd eerder deze maand gebeld door iemand die zich voordeed als de beveiligingsdienst van de Rabobank. Naar aanleiding van een volgens haar overtuigend verhaal, gaf ze vervolgens haar bankpas, evenals onder meer contant geld en sieraden mee. Ze zou alle spullen een dag later na onderzoek weer terugkrijgen, maar dat is niet gebeurd. De zogenoemde beveiligingsdienst bleek een oplichtingsdienst.
Even later werd er met de bankpas van de vrouw een geldbedrag van 1.150 euro opgenomen bij een pinautomaat aan het Torenplein in Barneveld.
De politie is op zoek naar een nog onbekende jongeman. Mensen met tips over deze zaak, kunnen contact opnemen met de politie via 0800-6070 of anoniem via 0800-7000.