Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) do 01 januari 2015, 11:22

Jaarwisseling in de regio rustig verlopen

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 10:05 uur

GELDERSE VALLEI – Tijdens de jaarwisseling in de Gelderse Vallei hebben zich geen grote incidenten voorgedaan.

 De brandweer moest een paar keer uitrukken voor het blussen van uit de hand gelopen vreugdevuren of in brand gestoken vuilcontainers. Rond 2 uur heeft de brandweer een brandje geblust op de Burgemeester Kuntzelaan in Barneveld. Ook op de Esvelderweg in Kootwijkerbroek moest de brandweer in actie komen. Op de Van de Bleekstraat in Terschuur werd het nieuwe jaar met een vreugdevuur ingeluid.

 In Ederveen moest de brandweer naar het Zwetselaarsepad voor een brand in een schuur.

 In Woudenberg verliep het grootste gedeelte van Oudjaarsdag rustig, de eerste melding kwam binnen rond 20:45 uur. De brandweermensen van de post werden opgeroepen voor een containerbrand op de Dorpsstraat.

 Voor de brandweer van Leusden was er op de laatste dag van 2014 was een containerbrand op de Uilenhoeve.

 De spoedpost van Ziekenhuis Gelderse Vallei in Ede had een drukke jaarwisseling. Er waren acht vuurwerkslachtoffers waarvan twee personen gezicht- en oogletsel, twee personen hadden oogletsel en vier mensen kwamen met handletsel.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.