Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) wo 14 januari 2015, 15:01

Bouwvakker gewond door omvallende muur Vellerselaan

Laatst bijgewerkt: zondag 10:05 uur

BARNEVELD – Op een bouwplaats aan de Vellerselaan in Barneveld is woensdagmiddag een bouwvakker gewond geraakt door een omvallende muur.

 

De man was bezig met de muur toen de harde wind de muur omblies waarbij enkele stenen op zijn schouder terechtkwamen. De man is met schouderletsel naar het ziekenhuis overgebracht. Hij was wel aanspreekbaar.

 

Omdat de situatie zich ernstig liet aanzien werden in eerste instantie twee ambulances, brandweer en een traumahelikopter opgeroepen. De traumahelikopter werd al snel afgemeld en de brandweer kon ook weer retour kazerne.

 

De arbeidsinspectie zal onderzoek doen naar het bedrijfsongeval.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.