Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) di 27 januari 2015, 19:52

Gewonde en veel schade op de Stationsweg

Laatst bijgewerkt: zondag 10:05 uur

BARNEVELD – Op de Stationsweg in Barneveld is dinsdagmiddag één persoon gewond geraakt bij een ongeval waarbij een personenauto en een terreinwagen met aanhanger waren betrokken. Het slachtoffer is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.
 
Een terreinwagen met aanhangwagen, geladen met levende varkens, botste rond vier uur op een tegemoetkomende personenauto. Volgens omstanders zou er nog een derde auto bij betrokken zijn die zou zijn doorgereden. Of deze auto ook daadwerkelijk bij het ongeval betrokken was kon niet worden bevestigd. De varkens bleven ongedeerd.
 
Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd en zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd. Door het ongeval was een deel van de Stationsweg geblokkeerd. Dit leverde de nodige hinder op tijdens de drukke avondspits waardoor het verkeer in beide richtingen vastliep.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.