Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) za 07 maart 2015, 16:28

Heidebrand bij Hoog Soeren snel geblust

Laatst bijgewerkt: zondag 10:06 uur

HOOG SOEREN – Terwijl in Harskamp en Apeldoorn het bestrijden van een grote natuurbrand werd geoefend woedde zaterdagmiddag in de buurt van halte Assel bij Hoog Soeren korte tijd een echte heidebrand.

 

Volgens de brandweer greep het vuur door de wind enige tijd flink om zich heen, maar het vuur kon snel worden bestreden. De korpsen van Apeldoorn, Ugchelen, Hoog Soeren en Garderen waren op de Veluwe om het vuur te bestrijden. 

 

Momenteel geldt code groen voor natuurbrandgevaar. Dat betekent dat het niet erg droog is in de natuur. Er is geen grote kans op een, snel uitbreidende, natuurbrand, maar tóch kan het gebeuren!

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.