Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) do 07 mei 2015, 11:45

Dronken Edese slingert met kinderen achterin over de weg

Laatst bijgewerkt: zondag 10:07 uur

BARNEVELD – De politie heeft woensdagmiddag in Barneveld een 46-jarige vrouw uit de gemeente Ede aangehouden omdat ze zwaar beschonken achter het stuur zat. Bij de Edese werd een alcoholpromillage gemeten van bijna 1100 ug/l (vijf keer de limiet).

 

Weggebruikers waarschuwden de politie toen ze de vrouw slingerend en met jonge kinderen achterin over de weg zagen rijden. Op de Valkseweg werd ze door de politie tot staan gebracht en aangehouden. Bij een ademonderzoek werd vastgesteld dat ze onder invloed was met een alcoholgehalte van bijna 1100 ug/l. De kinderen werden door de agenten bij familie ondergebracht. De vrouw is haar rijbewijs voorlopig kwijt.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.