Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) zo 24 mei 2015, 7:06

Fietser gewond in de sloot na verkeerde inhaalpoging

Laatst bijgewerkt: zondag 10:07 uur

STROE – Op de Heideweg in Stroe is zaterdagavond een fietser in een naast de weg gelegen sloot terecht gekomen. Het slachtoffer is met behulp van de ambulancemedewerkers en omwonenden uit de sloot gehaald waarna hij op een zogenoemde wervelplank voor nadere controle is overgebracht naar het ziekenhuis.
 
De man wilde rond 18.45 uur een links van de weg geparkeerde auto passeren. Door nog onbekende reden deed de man dit aan de linkerzijde van de auto waarna hij in de berm kwam en vervolgens de sloot in viel en gewond raakte.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.