Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) wo 08 juli 2015, 2:37

Brand verwoest vrijstaande schuur in Lunteren

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 10:08 uur

LUNTEREN – In de nacht van dinsdag op woensdag is er brand uitgebroken in een vrijstaande schuur aan de Oude Arnhemseweg in Lunteren.

 

De eerste melding kwam omstreeks 01:40 uur binnen bij de brandweer. Bij aankomst werd er opgeschaald naar ‘middelbrand’ en waren twee blusvoertuigen en een hoogwerker bij de brand aanwezig. Iets later werd er een extra blusvoertuig gealarmeerd ter bewaking van rieten daken in de omgeving in verband met vliegvuur. In de schuur waren geen dieren aanwezig.

 

Rond 02:30 uur waren er geen zichtbare vlammen meer. De brandweer heeft de schuur gecontroleerd laten uitbranden. Het nablussen zal nog enige tijd duren. In de schuur lagen geen gevaarlijke stoffen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.