Logo 112Barneveld

Redactie 112 0 reactie(s) vr 07 augustus 2015, 8:14

Agressieve scooterrijder gewond na aanrijding

Laatst bijgewerkt: zondag 10:08 uur

VOORTHUIZEN –  Een 28-jarige bromfietser verspeelde donderdagavond in Voorthuizen zijn rijbewijs omdat hij onder invloed van drank en drugs reed. De man raakte bovendien gewond doordat hij tegen een paal botste.

Volgens getuigen was de man die avond rond 23.00 uur vanaf een terras aan de Hoofdstraat vertrokken. Voordat hij weg wilde rijden sprong hij over een hekwerk. Daarbij kwam hij te vallen waardoor hij zijn enkel verstuikte. Om dat het hem door zijn letsel zelf niet lukte vroeg hij een omstander hem te helpen zijn brommer aan te trappen. Doen dat eenmaal was gebeurd reed de man weg en botste vervolgens tegen een paal. Als gevolg daarvan liep de bromfietser hoofdletsel op. Gewaarschuwde agenten vermoedden zowel drank- als drugsgebruik. De man werd naar het ziekenhuis gebracht om zich te laten behandelen. Daar werd ook bloed afgenomen voor een bloedproef. Hangende dit onderzoek is het rijbewijs van de bromfietser ingevorderd.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Barneveld

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Barneveld
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.