Lange file op de A1 bij Barneveld door ongeval
Laatst bijgewerkt: zondag 10:09 uur
BARNEVELD – Op de A1 bij Barneveld ontstonden dinsdagmorgen lange file’s door een aanrijding. Bij het ongeval raakte niemand gewond.
In eerste instantie leek het ongeval op de A1 van Hoevelaken naar Barneveld wat rond 06:00 uur gebeurde zo ernstig te zijn dat naast de politie en de ambulance ook de brandweer werd opgeroepen voor een ongeval met beknelling.
Ter plaatse bleek het gelukkig mee te vallen, de ambulance en de brandweer van Hoevelaken konden ter plaatse weer doorrijden. Een bakwagen was door nog onbekende oorzaak achterop een bulktrailer gereden. De schade aan de bakwagen als aan de trailer was flink. De chauffeur van de vrachtwagen met bulktrailer kon nog wel doorrijden naar een veilige parkeerplek. Na het ongeval ontstond een file van 7 kilometer, op de andere rijbaan liep de file op tot 14 kilometer en liep ook de A30 deels vast.
Reacties met de meeste stemmen
Inzittenden uit auto gered…
Jongeman naar het ziekenhuis…
Harde botsing na mislukte…
Auto raakt van de…
Actieve discussies
Recente reacties