Politie ontdekt grote hennepkwekerij in Kootwijk
Laatst bijgewerkt: zondag 10:11 uur
KOOTWIJK – Agenten ontdekten op dinsdag 9 februari een hennepkwekerij met 732 planten en 8820 stekken in een woning aan de Duinweg in Kootwijk. De kwekerij kwam aan het licht na een melding. Eén persoon werd per plaatse aangehouden.
De politie startte een onderzoek naar een mogelijke hennepkwekerij in de woning. Dit leverde al snel aanwijzingen op die inderdaad wezen op een kwekerij. Dinsdag 9 februari doorzochten agenten de woning. Daar troffen zij een kwekerij aan die verdeeld was over meerdere ruimtes. De planten en de apparatuur zijn in beslag genomen en vernietigd. Een 35-jarige vrouw uit Den Haag die tijdens de doorzoeking in de woning was, werd aangehouden. Zij is ingesloten voor verhoor.
Hennepteeld is strafbaar
Naast het feit dat het kweken van hennep strafbaar is, is het gevaarlijk zowel voor uzelf als voor de omgeving. Ook bij de kwekerij aan de Duinweg werd gebruik gemaakt van illegaal afgetapte stroom en installaties die slecht zijn aangelegd. Daarom levert dit een ernstig gevaar op voor de brandveiligheid. Ook kan schade aan woningen ontstaan door lekkages, stank en schimmelvorming.
Reacties met de meeste stemmen
Zeer grote brand in…
Man (19) uit Voorthuizen,…
Man (19) uit Voorthuizen,…
Twee auto’s met elkaar…
Actieve discussies
Recente reacties